ماژول پستی فروتل اپن کارت 1.5 و 2.0
دانلود رایگان
کد کالا: Dcp-0246873159
فروتل نام یک سیستم خرید و فروش پستی می باشد که می توانید فروش حرفه اي را تجربه كنيد و هر خدماتی يا كالايي ارائه مي كنيد در سراسر ایران ارسال کنید و به صورت پرداخت وجه پس از تحویل کالا به مشتری به فروش برسانید.


پیش نمایش

 
ماژول فروتل برای اپن کارت


آموزش نصب

راهنمای نصب برای اپن کارت 2.0

 
از منوی ماژول ها > نصب کننده ماژول را انتخاب کنید سپس با کلیک بر روی دکمه آپلود فایل ماژول را انتخاب کنید.

به قسمت ماژول ها > پرداخت ها رفته و سرویس پستی فروتل را نصب کنید و بعد آن را ویرایش کنید و کلید API , آدرس وب سرویس  و تنظیمات دیگر را انجام دهید و همچین وضعیت ماژول را فعال انتخاب کنید و در آخر بر روی دکمه ذخیره کلیک کنید.

به قسمت ماژول ها > حمل و نقل رفته و حمل و نقل سیستم پستی فروتل را نصب کنید و بعد آن را فعال کنید.

و در انتها به قسمت ماژول ها > مدیریت ماژول های نصب رفته و بر روی دکمه به روز رسانی کلیک کنید.

تا اینجا کار شما می توانید سفارشات را از طریق وب سرویس فروتل در پنل پستی ثبت کنید.

در صورتی که بخواهید سفارشاتی که در فروتل ثبت نشده اند ) به دلیل قطع بودن وب سرویس فروتل ( را از طریق پنل ادمین ثبت نمایید  باید فایل xml.ocmod.admin_order_register_frotel را از فایل ماژول اکسترکت کنید و بعد از منوی ماژول ها > نصب کننده  ماژول اقدام به نصب آن کنید.

و در صورتی که بخواهید سیستم بازاریابی فروتل بر روی فروشگاه شما فعال شود باید فایل xml.ocmod.marketer_support_frotel  را از فایل ماژول اکسترکت کنید و بعد از طریق منوی ماژول ها > نصب کننده ماژول آن را نصب کنید. ) با استفاده از این قابلیت اگر یکی از  بازاریابان فروتل با استفاده از شناسه بازاریابی خود یکی از محصوالت شما را از طریق فروشگاه شما به فروش برساند پورسانتی که شما در  قسمت تنظیمات ماژول وارد کرده اید به حساب بازاریاب واریز می شود.

بعد از نصب باید به قسمت ماژول ها > تغییرات رفته و بر روی به روز رسانی کلیک کنید تا تغییرات اعمال شود.
 

راهنمای نصب برای اپن کارت 1.5


در ابتدا فایل فشرده ماژول را بر روی هاست خود آپلود کرده و بعد آن را در شاخه html_public هاست خود از حالت فشرده خارج کرده.

سپس در پنل مدیریت اپن کارت به قسمت افزونه ها / حمل و نقل رفته و "حمل و نقل سیستم پستی فروتل" را نصب کنید و بعد با کلیک  بر روی ویرایش آن را فعال کنید.

سپس به قسمت افزونه ها / پرداخت ها رفته و "سرویس پستی فروتل" را نصب کنید سپس به قسمت ویرایش ماژول رفته و تنظیمات  ماژول به صورت زیر انجام دهید :

 

حتما توجه کنید ویکیومد بر روی فروشگاه شما فعال شده باشد


آموزش راه اندازی


API Key : کلید API که برای شما ارسال شده است را در این قسمت وارد کنید.

آدرس وب سرویس : آدرس وب سرویس باید یکی از آدرس های زیر باشد :

http://webservice1.link/ws/v1/rest/ 
http://webservice2.link/ws/v1/rest/
http://webservice3.link/ws/v1/rest/
نکته مهم : حتما باید در انتهای آدرس / وجود داشته باشد

کد محصول : برای ثبت سفارش شما نیاز دارید تا به محصوالت خود کد را به عنوان کد محصول معرفی کنید. شما در اینجا می توانید مشخص  کنید که کد محصول , شناسه محصول باشد و یا مدل محصول.

روش های ارسال : در این قسمت شما می توانید مشخص کنید روش های ارسالی که برای خریدار نمایش داده می شود کدام یک از دو روش  ارسال سفارشی و یا پیشتاز باشد.

روش های پرداخت : در این قسمت شما می توانید روش های پرداختی که خریدار می تواند با آن هزینه سفارش خود را پرداخت نماید کدام  یک از دو روش پرداخت در محل و یا نقدی باشد.

هزینه های پیشفرض : در صورتی که به هر دلیلی در هنگام محاسبه هزینه ارسال و یا ثبت سفارش خطایی رخ بدهد , مبلغی را که شما به  عنوان هزینه پیشفرض در نظر گرفته اید از خریدار به عنوان هزینه ارسال دریافت می گردد و در سفارش یک الگ به صورت زیر برای سفارش  ثبت می شود.
 
مبلغ X ریال به صورت علی الحساب به عنوان هزینه ارسال دریافت شد.
 
 
وزن پیشفرض : در این قسمت شما باید یک وزن را به عنوان وزن پیشفرض برای محصوالت خود در نظر بگیرید تا در صورتی که محصول شما  وزن نداشت از این عدد به عنوان وزن محصول استفاده شود. و یا زمانی که به هر دلیلی سفارش در فروتل ثبت نشده بود و شما مجددا بخواهید  سفارش را در فروتل ثبت نمایید از این عدد به عنوان وزن محصول استفاده میشود.

وضعیت سفارش : بعد از ثبت سفارش , وضعیت سفارش در کدام حالت قرار بگیرد.

وضعیت بعد از تایید پرداخت : بعد از این که خریدار هزینه سفارش را پرداخت کرد و پرداخت خریدار تایید شد سفارش در کدام وضعیت قرار بگیرد.


نسخه های سازگار: 1.5.4, 1.5.4.1, 1.5.5, 1.5.5.1, 1.5.6, 1.5.6.1, 1.5.6.2, 1.5.6.3, 1.5.6.4, 2.0.0.0, 2.0.1.0, 2.0.1.1, 2.0.2.0, 2.0.3.1, 2.1.0.1 2.1.0.2, 2.2.0.0

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه: HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

ماژول های فروشگاه قبل از انتشار به طور کامل بررسی شده اند و مشکلی در اجرای عملکرد آن ها مشاهده نشده در صورتی مشکلی در خصوص نصب و راه اندازی افزونه ها دارید می توانید درخواست خود را در سیستم پشتیبانی ارسال کنید.
Powered By Opencart