ماژول اختصاصی به من اطلاع بده موجودی محصولات اپن کارت

ماژول اختصاصی به من اطلاع بده موجودی محصولات اپن کارت
ماژول اختصاصی به من اطلاع بده موجودی محصولات اپن کارت
36,000 تومان
کد کالا: Dcp-5832046197
با استفاده از این ماژول که توسط دربازه ساخته شده است، در صفحه محصولاتی که در فروشگاه شما ناموجود هستند دکمه جدیدی با عنوان " اطلاع از زمان موجودی کالا" جایگزین دکمه سبد خرید میشود که کاربرانی که مایل به خرید محصول هستند با کلیک بر روی این دکمه ایمیل خود را وارد می کنند و درخواست آنها ثبت می شود در صورتی که کالا توسط مدیر فروشگاه موجود شد بلافاصله برای مشتریانی که درخواست اطلاع رسانی برای آن محصول ثبت کرده اند، به صورت خودکار ایمیلی در خصوص موجود شدن محصول  ارسال می کند.
مشتریانی که در فروشگاه وارد شده باشند نیازی به وارد کردن ایمیل ندارند کافی است درخواست خود را مبنی اطلاع رسانی تایید تا در لیست قرار میگیرند و اطلاع رسانی به ایمیلی ارسال میشود که در حساب کاربری خود وارد کرده اند.
در پنل مدیریت مدیر سایت می تواند فهرست درخواست ها را مشاهده کند.
امکان تفکیک درخواست ها بر مبنای نام محصول، نام مشتری یا ایمیل مشتری و وضعیت درخواست وجود دارد. در نتیجه مدیر می تواند براحتی بررسی نماید که کدام محصول چند درخواست اطلاع رسانی داشته یا کدام مشتری برای چه محصولاتی درخواست ارسال کرده است.
امکان مرتب سازی درخواست بر اساس نام محصول، نام مشتری، ایمیل و تاریخ ارسال درخواست وجود دارد.
همچنین در این فهرست وضعیت هر درخواست مشخص شده است. مواردی که هنوز کالا موجود نشده و ایمیلی برای آن ها ارسال نشده وضعیت "در انتظار" و درخواستهایی که ایمیل اطلاع رسانی  برای آنها ارسال شده است با وضعیت "ارسال شده" مشخص می شوند.
امکان حذف درخواست ها به صورت تکی یا گروهی توسط مدیر وجود دارد.


پیش نمایش

پیش نمایش آنلاین اپن کارت 2.0

افزونه به من اطلاع بده
ماژول اطلاع رسانی از وضعیت موجودی محصول
به من اطلاع بده اپن کارت
ماژول و افزونه اپن کارت
اطلاع از وضعیت موجودی از طریق ایمیل
فروشگاه ساز اوپن کارت

آموزش نصب

محتوا پوشه روت هاست خود آپلود نمایید وارد پنل مدیریت فروشگاه شوید و سپس وارد مسیر افزونه > ماژول ها شوید و ماژول اطلاع از موجودی کالا نصب کنید.
توجه کنید ویکیومد بر روی فروشگاه شما نصب شده باشد برای فعال سازی و نصب ویکیومد آدرس فروشگاه خود به صورت yourdomain.ir/vqmod/install وارد کنید.

نسخه های سازگار: 2.0.0.0, 2.0.1.0, 2.0.1.1, 2.0.2.0, 2.0.3.1, 2.1.0.1, 2.1.0.2, 2.2.0.0, 2.3.0.0, 2.3.0.1, 2.3.0.2

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه: HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

ماژول های فروشگاه قبل از انتشار به طور کامل بررسی شده اند و مشکلی در اجرای عملکرد آن ها مشاهده نشده در صورتی مشکلی در خصوص نصب و راه اندازی افزونه ها دارید می توانید درخواست خود را در سیستم پشتیبانی ارسال کنید.
Powered By Opencart