ماژول اختصاصی انتخاب سریع دسته بندی برای اپن کارت 2

ماژول اختصاصی انتخاب سریع دسته بندی برای اپن کارت 2
درصد تخفیف -16.7%
30,000 تومان 25,000 تومان
کد کالا: Dcp-3712546098
به طور طبیعی در فروشگاه هایی که دارای حجم اطلاعات بالایی هستند ، دسته بندی های زیادی هم برای مدیریت و مرور محصولات ایجاد می شوند.
یکی از مواردی که در هنگام انتشار یک محصول ، نویسنده را آزار می دهد ، پیدا کردن دسته بندی یا دسته بندی های مرتبط با محصول از بین تعداد زیادی از دسته بندی ها می باشد.

فرض کنید در وب سایت شما 50 دسته بندی و زیرشاخه وجود دارد و هر دسته بندی به صورت میانگین دارای 3 زیر دسته یا دسته بندی فرزند باشد ؛ پس هر نویسنده برای ارتباط دادن هر محصول مجبور است دسته بندی مورد نظرش را از بین 400 دسته بندی پیدا  کند.
افزونه ای تهیه کردیم، که در این مواقع به شما کمک می کند تا به آسانی دسته بندی یا دسته بندی های مورد نظر خود را انتخاب و محصول خود را منتشر کنید.
این افزونه بعد از نصب به صفحه ثبت (یا ویرایش) محصول و بخش دسته بندی ها اضافه می شود. همچنین این افزونه نیازی به هیچ گونه پیکربندی ندارد و تنها کافیست آن را نصب و فعال کنید.

این افزونه ی ویکیمود، لیست کامل دسته بندیهای سایت را با فیلد کامل شونده اتوماتیک پیش فرض اپن کارت در پنل مدیریت جایگزین می کند و در کنار نام هر دسته بندی یک دکمه انتخاب چک باکس قرار میدهد تا انتخاب دسته بندی ها سریعتر و راحت تر باشد.


پیش نمایش

انتخاب و دسترسی سریع دسته بندی اپن کارت
 

آموزش نصب

محتوا پوشه در روت هاست خود آپلود کنید ماژول به صورت اتوماتیک نصب می شود.
توجه کنید 
ویکیومد بر روی فروشگاه شما نصب شده باشد برای فعال سازی و نصب ویکیومد آدرس فروشگاه خود به صورت yourdomain.ir/vqmod/install وارد کنید.


نسخه های سازگار: 2.0.0.0, 2.0.1.0, 2.0.1.1, 2.0.2.0, 2.0.3.1, 2.1.0.1, 2.1.0.2, 2.2.0.0, 2.3.0.0, 2.3.0.1, 2.3.0.2

نوشتن نظر

نام شما:


نظر شما: توجه: HTML ترجمه نمی شود!

رتبه: بد           خوب

ماژول های فروشگاه قبل از انتشار به طور کامل بررسی شده اند و مشکلی در اجرای عملکرد آن ها مشاهده نشده در صورتی مشکلی در خصوص نصب و راه اندازی افزونه ها دارید می توانید درخواست خود را در سیستم پشتیبانی ارسال کنید.
Powered By Opencart